Menu Close

Haapsalu Noorte Huvikeskus
Wiedemanni 4, Haapsalu 90503
Reg nr 75012877

Wiedemanni noortekeskuse telefon: 473 4032
Kastani noortekeskuse telefon: 515 0415
Panga noortekeskus: Tel 56906567
kedrinurme@noor.haapsalu.ee
Jõõdre noortekeskus: Tel 5819 5117
jaanika.miller@noor.haapsalu.ee

SEB: EE671010602002444007
SWED: EE462200221049300443

Kristi Erkmann
Direktori kt
Tel 473 4036, 528 8593
huvikeskus@noor.haapsalu.ee
kristi.erkmann@noor.haapsalu.ee

Reelika Ender
Direktor
(lapsehoolduspuhkusel)

 

 

Küllike Valk
Haapsalu Noorte Huvikeskuse haldusjuht
Tel 58093633
kyllike.valk@noor.haapsalu.ee


Katrin Nuuter
Wiedemanni ANK noorsootöötaja 
NEET noored programmi rakendaja
Tel 5568 5698
katrin.nuuter@noor.haapsalu.ee


Madli Uuemäe
Wiedemanni ANK noorsootöötaja
Tel 5692 3987
madli.uuemae@noor.haapsalu.ee


Natalja Jampolskaja
Kastani ANK noorsootöötaja
Tel 515 0415
E-post natalja.jampolskaja@mail.ru

 

Ludmilla Jampolskaja
Kastani ANK noorsootöötaja
Tel
E-post jampolski67@mail.ru

Jaanika Miller
Panga ja Jõõdre ANK noorsootöötaja
Tel 5819 5117
jaanika.miller@noor.haapsalu.ee




Käthlyn Kalm
Panga ja Jõõdre ANK noorsootöötaja
Tel 5346 1219
kathlyn.kalm@noor.haapsalu.ee (lapsehoolduspuhkusel)





Kedri Nurme
Haapsalu Noorte Huvikeskuse noorsootöötaja
Tel 5690 6567
kedri.nurme@noor.haapsalu.ee

Lygija Suislep
käsitöö
Tel 5648 3742
lygija.suislep@noor.haapsalu.ee

Lia Puhm
Võimlemiskool KIRKE
Tel 5330 4637
E-post  liapuhm@gmail.com

Pille-Riin Puhm
Võimlemiskool KIRKE
Tel 5348 2157
E-post Pilleriin.puhm@gmail.com

Jelena Grišina
Klaverisaatja
Tel 5558 9651
E-post jelenagrishin@gmail.com

 

Tiiu Randmann-Mihkla
Kunstiring, kunstistuudio
tel 5567 9247
tiiu.randmann-mihkla@noor.haapsalu.ee

Inga Sammal
Beebikool
tel 524 0224
inga.sammal@noor.haapsalu.ee


Ille Palusalu
Beebikool
Tel 58056802
illepalusalu@gmail.com

 

Veiko Pärnaste

Enesekaitse
Tel 5167906
veiko.parnaste@noor.haapsalu.ee

 Anne Suislep

Loovus- ja draamaring MÄNG
Tel 5330 5303
E-post annekdoot@gmail.com

 

Raido Põldäär

Automudelism
Tel 5621 4387
raido.poldaar@noor.haapsalu.ee

Triin Reemann
Loovtants
Tel 5828 0268
E-post triin.reemann@gmail.com

Arno Suislep
Pilliring Džembe
Tel 5397 2919
arno.suislep@noor.haapsalu.ee


Kristjan Meigas  
Rularing
Tel 559 454 97
E-post Kristjan.meigas@gmail.com

 

 

Eva Palm
Raamatupidaja
tel 472 5343
E-post eva.palm@haapsalulv.ee

Alla Vološina
Puhastusteenindaja

 

 

Valter Sagrits
Majahoidja